Úspěšný bankrot

Úspěšný bankrot není ostuda

Někdy je výhodnější zbankrotovat

Insolvence může být nový začátek

Insolvenční proces je nástroj Vaší ochrany

Někdy není jiné řešení než projít insolvenčním řízením. Insolvenční řízení je extrémně náročnou disciplínou nejen pro zkušené právníky, ale také pro krizové manažery. Profesionálně řízený projekt úpadku Vás, jako statutárního zástupce nebo majitele, ochrání před různými riziky – trestní odpovědností, povinností nahradit škodu, zákazem činnosti a poškozenou pověstí.

Co je úspěšný bankrot?

Nebudou se Vás týkat výše popsaná rizika. Společnost projde „oddlužením“ a přežije, a to i za přispění krizového financování. Můžete mít naopak pověst toho, kdo překonal krach svého podnikání. „Ukaž, jak jsi zbankrotoval a já ti řeknu, jaký jsi podnikatel“ – to je pohled lidí, kteří rozumí podnikání.

Nástroje insolvenčního řízení

Realizovali jsme úspěšné případy, kdy společnosti díky profesionálnímu insolvenčnímu řízení fungují úspěšně dál. K dispozici máme zákonné nástroje: moratorium, předbalenou reorganizaci, reorganizaci a sanační konkurz. Když už, tak zbankrotujte úspěšně. Neřízený bankrot s sebou nese extrémní rizika. Kontaktujte nás, rádi Vám to vysvětlíme.

Jak budeme postupovat?

  1. Provedeme rychlý tzv. insolvenční audit. Musí být jasný pravý stav věci a rizika, která se Vás týkají.
  2. V případě, že je jedinou zákonnou možností insolvenční řízení, připravíme projekt úspěšného úpadku Vaší společnosti.
  3. Budeme projekt řídit, poskytneme Vám klíčové manažery a zajistíme případně i krizové financování. Pracujeme pro Vás ne, pro investora.
  4. Po dokončení projektu budete mít společnost zbavenou problémů.

BL4U s.r.o.
Podkovářská 674/2,
Vysočany, 190 00 Praha 9